Kevesen időzítik az utazást szeptemberre, pedig rengeteg érv szól az ősz eleji “nyaralás” mellett. Mutatunk ezek közül párat.
- Először is szeptemberben nincs olyan nagy nyüzsgés. Sokkal nyugalmasabb lehet egy ősz eleji kikapcsolódás, mint a főszezonra időzített vakáció.
- Ráadásul ilyenkor még a jó időről sem kell lemondani. A szeptemberi utószezonban általában még bőven lehet strandidő.
- Ebben az időszakban kánikula viszont már nem valószínű, így a külső aktivitásra is több lehetőség van. Akár nagyobb túrákat is tehetünk, gyalog vagy kerékpárral. Ami plusz élmény, és az egészség szempontjából sem elhanyagolható dolog.
- Aztán a szeptemberi utazás mellett szóló érv a kedvező ár. Mind az utószezonban, mind az őszi szezon elején olcsóbbak a szállások, és a szolgáltatások is kedvezőbben vehetők igénybe.
- Végül szeptemberben már az őszi, téli szolgáltatásokat is lehet élvezni. Mivel nincs kánikula, a pezsgőfürdőzés és a szaunázás is kifejezetten jól esik.
+1. Ja, és ilyenkor kimaradunk a munkahelyekre jellemző szeptemberi pörgésből. Amikor pedig visszatérünk, az ősszel általában mindekit elérő stresszel szemben is ellenállóbbak leszünk.
Ha kedvet kaptál a szeptemberi utazáshoz, a sárvári szállásajánlatokat, az őszi akciókat itt találod. Klikk!



